סקס בתחבורה הציבורית

סקס בתחבורה הציבורית

זו הייתה תקופה שעדיין לא היו רכבות בתנועה גדולה יותר, נסעתי באוטובוס בחזרה הביתה, לא היו מקומות ישיבה אז נעמדתי, נאחז איפה שרק אפשר.

פתאום לצידי אני רואה מישהי מדהימה ביופייה, היא נראתה מדהים בדיוק כמו אחת נערות ליווי שמבלה את מרבית זמנה באותן דירות דיסקרטיות מוכרות ושוות. היא הייתה עם הפנים אליי, חייכה, קרצה או שיותר נכון הייתה לי הרגשה שהיא מתחילה איתי אבל לא הבנתי או ידעתי שהיא תיקח את זה כל כך רחוק, הרבה יותר רחוק ממה שחשבתי.

היא התקרבה אליי, מבלי לדבר יותר מדי היא פשוט אחזה לי את הזין, פותחת מבלי שאף אחד ישים לב את הרוכסן, אוחזת את האיבר שלי ומתחילה להביא לי ביד, ממש כך, באוטובוס הומה אנשים. היא החלה להביא לי ביד, הרגשתי איך עומד לי בשניות, לא ציפיתי לזה..

היא הביאה לי ביד והרגשתי איך הזרע שלי עוד שניה נפלט החוצה מרוב שעמדתי להתפוצץ. היא התקרבה אליי עם הישבן שלה, הרמתי את האגן ודחפתי לה את הזין פנימה, פתאום אני מזיין ואתה ואנשים כל כך המונים מאכלסים את האוטובוס עד שלא הורגש שום דבר.

"אוח הכוס הרטוב הזה" אני גונח ומזיין אותה, מכניס את הזין שלי כמה פעמים ומת מפחד, אני לא רוצה לגמור, המהולה באוטובוס, הלחץ הזה של סקס לעיני כול, זה הגביר לי את החשק והרגשתי שאני עומד לקבל אורגזמה מטורפת עוד כמה שניות.

רציתי לגמור, הרגשתי את זה בא וזהו, כבר לא יכולתי יותר בשלב מסוים הביצים שלי רצו לפרוק את הזרע וליהנות כפי שלא נהניתי מזה זמן רב.

"אני גומר.. אני רוצה לגמור אני גומר" אני צועק לה בתוך האוטובוס ואנשים מסתכלים אבל כבר לא אכפת לי משום דבר, אני משפריץ לתוכה את הזרע שלי,,,, היא קופצת והגוף שלי רועד, אני גומר כאילו זה לא נגמר,,,

אני מכניס את הזין שלי למכנסיים, אנחנו נרגעים והיא מציעה לי לבוא אליה לדירה להמשיך את מה שהפסקנו באותה הסעה.

רוצים לשמוע עוד סיפורים?

מוזמנים להכנס לקטגוריית דירות דיסקרטיות .