סטוץ מדהים וחד פעמי בדירה פרטית במרכז

סטוץ מדהים וחד פעמי בדירה פרטית במרכז

זה תמיד קצת מלחיץ, נמצאים במדינה זרה ולפעמים לא רוצים להרגיש לבד, כך הכרתי אותה במסיבה ומשם נסענו ישירות אל דירות דיסקרטיות, אחרי הכול שנינו נשואים ולא רצינו שמישהו יידע על המפגשים שלנו.

אנחנו אומנם עובדים באותו המשרד ונמצאים במדינה זרה ועדיין היה חשוב לנו לשמור על דיסקרטיות. כך למעשה הגענו אל דירות דיסקרטיות וזו הייתה בחירה שלא פספסה אותנו, אחת הבחירות היותר טובות שעשינו.

הגענו לשם, היא כבר הייתה בלי תחתונים וזה גירה אותי, זה תמיד גירה אותי שהיא מסתובבת בלי תחתונים. אממ… עומד לי, אני רוצה לזיין אותך זרקתי לעברה, הפשלתי לה את החצאית והיא חייכה אליי בהתרגשות גדולה, ממש כמו נערות ליווי בטבריה .

ללא התרעה דחפתי לה את האצבעות לכוס הרטוב הזה שלה, היא נאנחה בהתרגשות גדולה. "וואו את רטובה ואני אוהב את זה" אמרתי לה וזה הדליק את שנינו יותר, היא מתה לגמור אני רואה את זה.

אני מוציא את האיבר המדהים שלי מהמכנסיים והוא קופץ ישירות אל תוך הפה שלה בשמחה גלויה. היא מתיישבת על הרגליים, מתחילה למצוץ בלהט את העטרה של הזין שלי ואני דוחף לה את כל הראש והזין שלי כולו בתוך הלוע שלה… היא מוצצת לי בעוצמה שמזמן לא נתקלתי בה.

אני מת לגמור אבל משהה את הגמירה שלי… עוד קצת, אני מת להרגיש את זה עוד קצת, אני עוצר את זה בכוונה אני ממלמל לעצמי בדיוק שהיא מישרה אליי מבט וממשיכה למצוץ לי את הזין בלהט. אני מכניס את כל הזין לפה שלה, שוב רוצה לגמור אבל מתאפק,,, עוד קצת,, אני לא רוצה לסיים את זה מהר , רוצה להרגיש כמו מלך נערות ליווי .

בשלב מסוים אני מרגיש שזהו, אני גומר לה לתוך הפה, לא יכול יותר, היא מלקקת את הזרע ממני, מנשקת ולא מפספסת שום דבר. אנחנו נשכבים על הגב ועומד לי שוב.. הנה אני רואה איך אני מזיין אותה חזק.

"אני רוצה לזיין אותך חזק" היא קוראת את מחשבותיי, מפסקת ומזמינה אותי שוב לסיבוב שני…