דירות דיסקרטיות – מפגש לוהט באמצע הדרך

דירות דיסקרטיות – מפגש לוהט באמצע הדרך

נפגשנו באמצע הדרך, זה היה במקרה, היא התיישבה לצידי באוטובוס, נסענו לתל אביב, היינו יושבים ומדברים ולא הכרנו לפני כן…

היא הייתה מהממת ביופייה, בלתי נשכחת, הטעם שלה, הריח שלה, אני מזכיר לעצמי את זה נשכחות… היא באמת הייתה חוויה אבל לא חשבתי שהמפגש הזה המקרי יהפוך למשהו מחרמן, כל כך לוהט במקום אחד, הגענו  והפגישה המקרית הזאת הייתה שווה בהחלט, שווה שאין לתאר.

"רוצה לבוא אליי"? היא שאלה אותי ואני זרמתי, ירדתי איתה כמה תחנות לפני, היא הייתה גרה בתוך מתחם של דירות דיסקרטיות מדהימות, לא היה לי אכפת ובתחילה לא ידעתי שיש מצב שהיא נערת ליווי אבל בהמשך, הניסיון והחרמנות שהייתה בה האירה לי את הכול.

נכנסו לדירה, זה היה מדהים ביותר, החיוך שלה היה בלתי נשכח, משהו שאי אפשר לפספס, היא לא בזבזה ולו דקה אחת נוספת. היא סימנה לי לבוא לחדר שינה, הסרתי את הבגדים במהירות ועמד לי בטירוף… "עומד לי בטירוף" אמרתי לה והיא אמרה לי… "אל תדאג, אני הולכת לטפל בך בגדול". היא רכנה אליי, ירדה על הברכיים, אחזה בזין שלי והחלה למצוץ אותו, שואבת את הזין לתוך הפה שלה, לוחצת, מלקקת, אלופה…"וואו את מקצוענית "אני זורק לעברה… היא מוצצת בלהט, אוהבת את מה שהיא  עושה…"את מלכה את חזקה" אני אומר לה וזה מגביר אצלה את הלהט יותר ויותר.

אני מקפיץ אותה למעלה, מושיב אותה על הזין שלי, משעין אותה על הקיר ומזיין אותה בחוזקה… "אוח אני רוצה שתחדור אליי שתזיין אותי חזק" היא צועקת ואני עונה …"אני מזיין אותך טוב… את מרגישה את זה"?

אני מכניס אותה ומקפיץ אותה על הזין שלי כמה פעמים ומרגיש איך עוד שנייה אני גומר לה בתוך הכוס הרטוב והצר הזה שלך… "אוח הכוס שלך מושלם" אני זורק לעברה ומרגיש איך הזרע שלי יוצא אל תוכה ובאותה השנייה אני שומע אותה צורחת לי באוזן… "אוח אני גומרת.. אני מרגישה שזה קורה לי…" ואז אוח, אני גומרת שוב ושוב… גומרת… והיא באמת גומרת… משפריצה את עצמה למוות.